Dámské sluneční brýle pro sezonu „Léto 2019“

Slušivé dámské sluneční brýle pro sezonu „Léto 2019“ rozzáří každý outfit

Mrazivé zimní období brzy vystřídají hřejivé letní dny, do kterých je třeba vstoupit se stylovou a módní ochranou zraku ve formě slunečních brýlí. Trendy se však každým rokem mění, a my vám proto přinášíme ty nejnovější kousky a široký výběr. Pusťte uzdu své fantazii, vytvářejte nové módní kreace a inspirujte tak své okolí.

Rozmanité brýlové obroučky, které potěší i náročné

Základní podobu brýlí a jejich obroučků je vždy třeba volit hlavně dle tvaru obličeje, rovněž lze také experimentovat s extravagantními a módními variantami. Pokud se pyšníte nenápadným srdcovým nebo oválným tvarem tváře, vyzkoušejte, jak budou vašemu vzhledu lahodit brýle ve variantě cateye. Vnější horní hrany mají mírně vyzdvihnuté konce, jejichž kouzlo vyzkoušela i samotná Marylin Monroe. Pro hranaté rysy, jsou vhodnější naopak kruhové obroučky, protože na obličeji nepůsobí příliš dominantně a zjemňují ostré hrany tváře.

Ohlédněte se zpátky v čase a vyneste na světlo zapomenuté trendy

Současná móda zahrnuje také retro a vintage doplňky. V tomto případě se jedná hlavně o brýle s obroučky rozličných a extravagantních tvarů, či velkými a barevnými skly. Jestliže si přejete oživit svůj běžný denní outfit, jsou tyto sluneční brýle trefou do černého.

UV ochrana na prvním místě

Kromě stylové a módní stránky je nutno dbát také na patřičnou ochranu, která je u slunečních brýlí zcela zásadní. Dodržována je pomocí UV filtru, jenž spolehlivě pečuje o zrak. Naše bez dioptrické brýle s UV filtrem 400 zaručí svému nositeli jak bezpečnou ochranu, tak moderní a kvalitní provedení.

Jak kombinovat a vytvořit outfit, který přitahuje zraky okolí

Pokud váš outfit stále postrádá šmrnc a zasloužil by si ještě jiný originální doplněk, vyzkoušejte například vlněný baret nebo poutavý a nevšední klobouk. S pomocí těchto pár ozdob můžete váš běžný denní outfit posunout na vrchol a vylepšit ho o různé kombinace barev a tvarů.

 

Sluneční brýle si můžete prohlédnout na tomhle  odkazu