Instantní radosti.

Víte, jak nejlépe zachytit nejlepší okamžiky? Jak sdílet radostné chvíle z narozeninových oslav, svateb či cestování? Určitě jste už slyšeli o menším zázraku INSTAX. 

Tento ¨fotopřístroj¨ jednoduše funguje na čtyři tužkové baterie, můžete si jej vybrat z různých barev a také velikostí. INSTAX dokáže změnit jakýkoli okamžik v jedinečný. Fotografie jsou ihned k dispozici a vy se můžete pobavit s nejbližšími.

Při cestování je to velice praktická věc, která nezabere zbytečně moc místa v batohu, a pak už se jen radostně dělit s ostatními, kdo se na fotce objevil či je obdarovat krásnou vzpomínkou.

S INSTAXEM je hned všechno kreativnější. Svatební party oživíte s několika fotopřístroji, místo fotokoutku, kde focení necháte na jednom člověku s fotoaparátem. S INSTAXEM se mohou všichni podílet na krásném albu novomanželů.

Kdo ještě nezkusil, tak určitě mrkněte na naši nabídku tady na COXES, který Vám nabídne nepřeberné množství od typů INSTAX po různé velikosti fotopapírů, které lze střídat. Tak co, chcete se instantně pobavit? ;)