Koloidní stříbro

Blahodárné účinky koloidního stříbra

Koloidní stříbro patří k zázračným přírodním prostředkům. Má totiž celou řadu úžasných vlastnosti. Dokáže si poradit s bakteriemi, viry i plísněmi. Proto má své nezastupitelné místo nejen ve zdravotnictví, ale také v kosmetickém průmyslu. Díky svým antibakteriálním účinkům si hravě poradí s celou řadou nejrůznějších bakterií. Právě proto bylo před objevením antibiotik léčivem, které zachránilo řadu životů.  A dnes, když se lidé stávají rezistentními vůči některým antibiotikům, doporučují lékaři zesílit jejich účinek právě pomocí koloidního stříbra. Podle odborných výzkumů si stříbro poradí i s některými viry. Zde je pro úspěšnost léčby zásadní obsah nanočástic stříbra v roztoku. Třetí, již zmíněnou super vlastností koloidního stříbra jsou účinky antimykotické.

Koloidní stříbro ničí bakterie do šesti minut

Laboratorní testy dokonce prokázaly, že koloidní stříbro zničí bakterie, viry a plísně do několika málo minut po jeho aplikaci. Je vhodné pro ošetřování pokožky a dezinfikování ran. To ale zdaleka není všechno. Účinně jím vyléčíte ranky po hmyzím štípnutí, popáleniny, kůži podrážděnou sluncem, kožní záněty, záněty dásní, akné, lupenku, nadměrné pocení a další potíže. Na rozdíl od jiných dezinfekcí nejen že nezapáchá, ale ani nepálí. Takže se není třeba bát nepříjemných pocitů při potírání poraněné a podrážděné pokožky. Lze ho používat dlouhodobě, pokud se držíte doporučeného dávkování. V malém množství totiž není toxické.

Ošetřujte vaši pokožku přírodní cestou

A protože koloidní stříbro skvěle funguje při léčení pokožky, jeho účinky určitě potěší všechny, kdo řeší nějaký problém s pletí. Případně všechny, kdo sází na prevenci. Kvalitní kosmetické přípravy obsahující koloidní stříbro perfektně čistí pleť. Přispívají k jejímu vyhlazení a regeneraci. Koloidní stříbro je skutečným pomocníkem v boji s problematickou pletí. Viditelně snižuje vylučování kožního mazu, zmenšuje póry, léčí akné. Pokožku zmatní a zbaví ji nechtěného začervenání. Navíc ji ochrání před nežádoucími vnějšími vlivy. Pokud bojujete s plísněmi, pocením nohou, případně jejich zápachem, zapomeňte na chemii. Koloidní stříbro má bez nadsázky nepřekonatelné výsledky, sami se o tom velmi rychle přesvědčíte. 


Tyto zázračné výrobky zakoupíte ZDE