Nenahraditelná výživa pro vaše nehty.

Nenahraditelná výživa pro vaše nehty

Dáváme si záležet na tom, aby naše nehty byly na první dojem bez chybičky. Dbáme o to, aby byly perfektně upravené a nalakované. A není divu, vždyť právě naše nehty toho o nás samotných mnoho prozrazují, jsou vlastně takovou naší malou vizitkou. Sáhněme si však do svědomí. Věnujeme dostatečnou pozornost a péči také jejich výživě? Jedno je jisté, Dekor na to myslí za nás. Proto má připravenou celou řadu produktů, které se postarají nejen o jejich dokonalý design, ale i jejich zdraví. Stačí si jen vybrat.

Od kůžičky po závěrečný gel

Začíná to kůžičkou kolem nehtů, kterou můžeme účinně regenerovat a zároveň pohodlně upravovat tužkou, která je k tomu speciálně vyvinuta. Obsahuje olivový olej, jež je pohlazením pro naše ruce. Místo tužky je možné využít i speciální změkčující a hydratující emulzi. A když už jsme se postaraly o kůžičku, je třeba dát výživu i samotným nehtům. Dopřejete jim proteinový olej na nehtové lůžko s vitamíny, dvousložkový minerální olej, nebo vám stačí speciální lesk s vitamínem E? Možná, že chcete vyřešit péči o nehty v jednom kroku. I to je samozřejmě možné. Pak vyzkoušejte lak obohacený o protein a kalcium, případně silikon a kalcium, či kalcium plus. Jestli potřebujete vyřešit problém s lámavostí nehtů a jejich třepením, i pro vás má Dekor řešení. A ne jedno. Pyšní se celou řadou zpevňujících gelů, které vaše nehty zacelí a zpevní.

Péče s maximálním výsledkem

A aby byl výsledný efekt stoprocentní, vyberte si z krycích laků. Nechybí efektní laky pro jemnou a přitom tolik žensky působící francouzskou manikúru. Ty můžete navíc podpořit rychleschnoucím nadlakem. Jak už napovídá jeho název, dokáže lak vytvrdit, zvýší jeho odolnost a propůjčí nehtům nepřehlédnutelný lesk. A abychom byly dokonalé v každém detailu, jistě se bude hodit i odlakovací korektor v tužce. I mistr tesař se někdy utne, no ne dámy?

 

Celá nabádka laků na nehty Dekor ZDE