Půjčovna INSTAX

Půjčovna fotoaparátů INSTAX MINI a WIDE.

Chystáte svatbu, party, narozeninovou oslavu či společenskou událost? Chcete zpestřit již tak skvělou atmosféru? Využijte naši půjčovnu INSTAX fotoaparátů, která je zdarma!

Ano, je to tak, my Vám jej zapůjčíme zdarma! A to klidně i na celý víkend! Stačí si u nás pořídit fotopapíry do potřebné mašinky INSTAX  a už si jen můžete užívat skvělou zábavu s přáteli, ohromně se bavit a smát se nad reálnými fotkami :)

K zapůjčení nabízíme fotoaparáty Instax mini 9 v bílé, růžové a světle modré barvě. Jedná se o nejpopulárnější formát MINI 8.6 cm x 5.4 cm. Fotoaparáty mají selfie zrcátko, které Vám zajistí skvělé selfie skupinové fotky!

Dále půjčujeme Instax WIDE 300, který se dělá pouze v černé barvě. Instax WIDE 300 je větší formát a velmi žádaný. Fotky mají rozměr 8.6 cm x 10.8 cm.

Informace k zapůjčení.

Cena za půjčení fotoaparátu za 0 Kč:

Instax Mini 9 v bílé, růžové nebo světle modré barvě, 0 Kč za den nebo víkend. Cena platí minimálně při koupi 5 balení FujiFilm Instax mini classic, 20 ks v 1 balení (celkem 100 fotek).

Instax WIDE 300 v černé barvě, 0 Kč za den nebo víkend. Cena je platná minimálně při koupi 5 balení FujiFilm Instax WIDE, 20 ks v 1 balení (celkem 100 fotek).

Zapůjčení samostatného fotopřístroje INSTAX na den je za 250 Kč.

Cena fotek FujiFilm MINI nebo WIDE dle aktuálního ceníku.

Dodání a vrácení:

Vždy je třeba počítat s 1 až 2 dny, než Vám bude kurýrem balíček doručen. Vrácení doporučujeme v původním balení, ve kterém jsme Vám jej zaslali. Fotopřístroj je dobře chráněn před mechanickým poškozením ze strany přepravní společnosti.

Náklady na vrácení hradí zapůjčitel.

Nerozbalené a nepoškozené FujiFilmy je možné vrátit.

Chcete-li si rezervovat termín zápůjčky zašlete nám email na info@coxes.cz.

více méně
4 produkty
4 produkty